eucaristia-santissimoPisząc komentarz na tej stronie każdy może polecić swoją intencję z prośbą o modlitwę, lub dziękczynną. W każdy piątek o godzinie 17:45 przed Najświętszym Sakramentem są odczytywane wszystkie intencje, które znalazły się w skrzynce w ciągu tygodnia i polecane Bożemu Miłosierdziu w koronce. Diakonia Miłosierdzia będzie się także modlić codziennie w podanych intencjach Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie zachęcamy do włączenia się do wspólnej modlitwy codziennie o godz 15.00.

Zapraszamy do korzystania z posługi Diakonii Miłosierdzia Bożego, by z ufnością zanosić wszystkie troski do Jezusa Miłosiernego.

Intencje nie powinny być dłuższe niż 4 – 5 linijek tekstu. Intencje zawierające w sobie wiele intencji i długie nie będą publikowane. Intencje są opublikowane i powierzane modlitwie przez 2 tygodnie. Prosimy nie powtarzać aktualnych intencji.

26 odpowiedzi na „Modlimy się

 • Ewelina pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża, prace, o Dary Ducha Św., o nawrócenie moich bliskich. Oraz o wszystkie potrzebne nam łaski.

 • Prosba pisze:

  Za dzieci chore na raka .neuroblastomy , polipy
  Za bliskich
  Za rodziny
  Za bezdomnych za Annę i Andrzeja
  O uzdrowienia z chorob nowotworowych dla Piotra Michała Jadwigi Anny Wiktora Gabriela Filipa Joanny Szymona
  z chorób serca dla Andrzeja Krzysztofa Danuty Marii Krystyny
  O uzdrowienie z bezpłodności dla Tomasza Ilony Weroniki Marka
  I uzdrowienie duszy dla Wiktora Marcina Piotra Czarka
  O uwolnienie z nałogów i zniewoleń dla Agaty Michała Jana Kamila Roberta Ewy
  O błogosławieństwa

 • Katarzyna pisze:

  Panie Boże proszę o uzdrowienie , uwolnienie ,umocnienie mnie i mojej rodziny .Proszę o dobrą pracę , dobrego męża oraz o Ducha Miłości , Pokoju , Mądrości oraz o Twoje błogosławieństwo .

 • Beata pisze:

  Boże Ojcze błagam o nawrócenie mojego męża Krzysztofa, ocalenie naszego małżeństwa od rozwodu, uratuj Panie Wszechmocny naszą rodzinę

 • Dorota pisze:

  Proszę o uzdrowienie rodziców Danuty i Jana z chorób nowotworowych oraz o zdrowie dla mojej siostry Anety i brata Pawła a także o poprawę warunków pracy dla Pawła i zgodę w małżeństwie

 • Kinga pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego tatę Wiesława o zdrowie dla niego, o pracę dla mnie i uwolnienie mnie i Bartosza z dręczeń szatana.

 • Barbara pisze:

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych.Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu.Błagam Panie o uzdrowienie Maksia z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 • Iwona pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo proszę o modlitwę w intencji daru potomstwa dla Iwony i Huberta o cud poczęcia. Z głębi serca płynące Bóg zapłać.

 • Elżbieta pisze:

  Jezu,proszę Cię, pochyl się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu zamknij ją w swoim Sercu,aby tam stała się niewidoczna dla jakiegokolwiek zła, aby tam żadne zło nie miało do niej dostępu, do jej myśli, serca,ducha, psychiki ciała.Proszę Cię,uwolnij Kasię od stanów lękowych i ataków paniki,agorafobii,natręctw i kłopotów ze snem;ulecz jej wszelkie rany duchowe i psychiczne; wszelkie skrzywdzenia i uzdrów Kasię i napełnij ją swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Jezu,wiem, że proszę Cię o wiele,ale ufam Tobie; proszę, przyjdź jeszcze dzisiaj że swoim Miłosierdziem.

 • Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego sakramentalnego małżeństwa z Piotrem. Proszę o modlitwę o nawrócenie mojego męża Piotra i odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej. Proszę o modlitwę uwolnienia mojego męża od zniewolenia chorej relacji jaką podtrzymuje.

 • Maria pisze:

  Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. w moich bardzo trudnych sprawach

 • Jadwiga pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie narzeczeństwa Jadwigi i Kamila, jeśli jest to zgodne z wolą Bożą, o uwolnienie od wszelkich zniewoleń i wpływów złego w ich życiu, od mieszania innych osób, od fascynacji innymi osobami,
  o uwolnienie od kłótni, złych wyobrażeń o związku i małżeństwie, o siłę i uwolnienie od rozpaczy dla Jadwigi, o łaskę rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień, żeby Kamil chciał także ratować związek i nie bał się odpowiedzialności i małżeństwa z Jadwigą, o odnowienie miłości między nimi

 • Elżbieta pisze:

  Panie Jezu, proszę Cię, zamknij Kasię w swoim Miłosiernym Sercu, aby tam była niewidoczna dla jakiegokolwiek zła i aby żadne zło nie miało do niej dostępu w tym trudnym dla niej czasie, gdy jest taka bezbronna. Otul ją swoim Pokojem i Bezpieczeństwem. Spraw, by poczuła się wreszcie kochana, chciana, oczekiwana. Proszę Cię, by spotkała Cię Żywego i Prawdziwego, by to spotkanie odmieniło jej życie i nadało mu sens.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WITAMY !

Witamy na stronie Parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Adres parafii:
ul. Wyspiańskiego 25
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat: ciechanowski-zachodni
tel. 23 673 85 52
e-mail: piotrciechanow@yahoo.pl

Porządek Nabożeństw:
Niedziela: g.7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 11.30 (dzieci), 17.00 (młodzież)
Dzień powszedni: g.7.00 i 18.00
Spowiedź: 15 minut przed każdą Mszą św. W niedziele podczas wszystkich Mszy św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
każdy czwartek od g.17:00 do 18:00
I piątek miesiąca:
Msze św. g.7.00, 10.00, 16.30, 18.00
Spowiedź 30min. przed każdą mszą.
Pierwsza sobota miesiąca:
Msza św. wynagradzająca g.7.00
g.6.30 różaniec
I niedziela miesiąca:
Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g.13.00.
Kancelaria parafialna:
Czynna wt.- pt.
g. 8.30-9.00 i g. 16.30-17.45.,
w sobotę g. 8.30-9.00.
W poniedziałek i niedzielę nieczynna.

Skrzynka Intencji
Potrzebujesz wsparcia modlitwą? Skorzystaj z internetowej skrzynki intencji.

Archiwum