eucaristia-santissimoPisząc komentarz na tej stronie każdy może polecić swoją intencję z prośbą o modlitwę, lub dziękczynną. W każdy piątek o godzinie 17:45 przed Najświętszym Sakramentem są odczytywane wszystkie intencje, które znalazły się w skrzynce w ciągu tygodnia i polecane Bożemu Miłosierdziu w koronce. Diakonia Miłosierdzia będzie się także modlić codziennie w podanych intencjach Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie zachęcamy do włączenia się do wspólnej modlitwy codziennie o godz 15.00.

Zapraszamy do korzystania z posługi Diakonii Miłosierdzia Bożego, by z ufnością zanosić wszystkie troski do Jezusa Miłosiernego.

Intencje nie powinny być dłuższe niż 4 – 5 linijek tekstu. Intencje zawierające w sobie wiele intencji i długie nie będą publikowane. Intencje są opublikowane i powierzane modlitwie przez 2 tygodnie. Prosimy nie powtarzać aktualnych intencji.

28 odpowiedzi na „Modlimy się

 • Marta pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego męża alkoholika .Niech Bóg pomorze mu w podjęciu leczenia .Niech ma nas w opiece.I da mi siłę,bym mogła mu w tym pomóc .

 • Zofia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji całej naszej rodziny o łaski żywej wiary, spowiedzi i komunii św. O Boże błogosławieństwo dla każdego. Bóg zapłać za modlitwy.

 • Elżbieta pisze:

  Jezu Miłosierny Tobie powierzam Siostrę Danielę, Hiacyntę, Klarę, Marię Józefę i te wszystkie Siostry,którym winna jestem wdzięczność. Dziękuję za ich bezinteresowną dobroć, cierpliwość, zrozumienie i wszystkie dobrodziejstwa, którymi mnie obdarzyły. Maryjo, Ty wiesz, czego im najbardziej potrzeba. Otul je Płaszczem swojej Opieki, otocz swoim Matczynym Ciepłem i Obecnością. Wyproś im u Twojego Syna Pokój i Błogosławieństwo i wszelkie potrzebne Łaski.Jezu,Tobie polecam szczególnie ks.Dariusza. Proszę, otocz go swoją szczególną Opieką, aby żadne zło nie miało dostępu do jego serca.Matko,wyproś mu Dary Ducha Świętego potrzebne do dalszej posługi. Proszę Cię, przyjdź do niego ze swoją Obecnością i Matczynym Ciepłem.

 • Elżbieta pisze:

  Jezu Miłosierny popatrz na małą Alicję i Hanię, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Proszę Cię o uzdrowienie dla nich i o potrzebne Łaski dla ich rodziców i bliskich. Otul swoim Miłosierdziem Lucynkę, która bardzo cierpi z powodu swojej choroby i Jagodę, która przeżywa trudna sytuację rodzinną i brak jej nadziei. Pomóż Jezu. Przyjdź ze swoją Łaską i Pokojem do Małgosi i jej rodziny, otocz opieką dzieciątko, które Małgosia nosi pod sercem. Dziękuję Ci bardzo.

 • Elżbieta pisze:

  Proszę Cię Jezu, przyjdź do Kasi, zabierz od niej te wszystkie lęki i tę ciemność. Ulecz jej rany wewnętrzne i napełnij Kasię swoją Jasnością i Pokojem serca. Błagam Cię o Miłosierdzie dla mojej córki.
  Maryjo, Tobie oddaję Kasię i jej cierpienie. Proszę Cię, pomóż Kasi, przutul ja do swojego Serca, aby czula Twoja Obecność. Wstaw się za nią do Twojego Syna. Błagam Cię, ulituj się nad Kasią.

 • Agnieszka pisze:

  Dzieciątko Jezus w Tobie jedyna nadzieja! Modlę się aby moja miłość wróciła, żeby sobie wszytko przemyslał żebysmy mogli razem doświadczać Łask Bożych ! Życie w samotności jest męczarnia Ufam Ci, że mi pomożesz!

 • Mateusz pisze:

  Jezu Miłosierny przez zasługi Twej Męki, błagam o o wiarę w obecność żywego Jezusa w Najświętszym Sakramencie dla wszystkich chrześcijan. Nie mam słów by opisać moją nędzę: materialną, duchową, zdrowotną, emocjonalną etc. Ty sam wiesz, że żadna nędza nie ma szans z twoim Miłosierdziem. Znasz moją intencję: uchroń przed chorobami zwłaszcza nowotworami i przed szatanem i jego demonami i rozwiąż problem trucia mnie przez innych ludzi! Ufam jak tylko potrafię najmocniej! Amen

 • prośba pisze:

  Święta Rito proszę o zdrowie, proszę aby z endoprotezą biodra było wszystko w porządku i wróciło do normy.Pomóż mi.

 • Monika pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Witolda aby powrócił na dobrą drogę życia. Aby wrócił do domu i szukał pracy na miejscu. Proszę również o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa aby Matka Boża uchronila je przed rozpadem i rozwodem. Aby Mateczka ochroniła mojego męża przed grzechem. Proszę również o wsparcie modlitewne dla mnie abym przetrwała wszystko z ufnością w Bogu i nigdy nie zwatpiła. Proszę także O Dar potomstwa dla nas, abyśmy mogli stworzyć szczęśliwą rodzinę. Bóg zapłać.

 • Adrian pisze:

  Jezu proszę pomóż znaleźć dobrą pracę stałą dobrze płatną.O zdrowie, rozum boży o bogoslawienstwo finansowe dla całej mojej rodziny o żywą wiarę w Pana Boga.

 • Marcin pisze:

  Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz pokornie proszę miłosierny Jezu Ty wypowiadaj intencje takie jakie pragniesz w naszym imieniu przed Twoim Ojcem. Niech się wypełnia wola Boga Ojca
  Jezu Ufam Tobie

 • Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji moich rodziców Danuty i Jana o uzdrowienie z choroby nowotworowej oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodzeństwa oraz dziadka.

 • Jacek Ela Nasze Mamy i Taty pisze:

  Boże Nasz Najdroższy Dziękujemy Wam za Wszystko Nad Życie Błagamy W Waszych Świętych Intencjach Nieustannie z Całych Sił .Bóg z Wami Kochany

 • Alina pisze:

  Jezu Miłosierny dziękuję i proszę o potrzebne łaski dla mojej Bratanicy, o uzdrowienie duszy i ciała, Matko Boska Cudownego Medalika proszę o opiekę dla niej i dziękuję za łaski które otrzymała. Boże błogosław Jej Rodzinie.
  Z podziękowaniem za modlitwę Alina

 • Natalia pisze:

  Proszę o modlitwę za Darię, która związała się z dużo starszym, żonatym mężczyzną, który ją omamił i cały czas oszukuje. Niech Duch Święty otworzy jej oczy i serce na prawdę, a Matka Boska niech doprowadzi, by poznała kogoś wartościowego.

 • Justyna pisze:

  Jezu blagam pomoz uratowac moje sakramentalne małżeństwo, ocalic nasza rodzine, udziel laski nawrocenia mojego meza Konrada, pomoz mi znalezc dobra prace.

 • Jan pisze:

  Zanurzam w Najdroższej Krwi Pana Jezusa wszystkie sprawy całej rodziny i proszę o zdrowie, odpuszczenie grzechów oraz obfite błogosławieństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WITAMY !

Witamy na stronie Parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Adres parafii:
ul. Wyspiańskiego 25
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat: ciechanowski-zachodni
tel. 23 673 85 52
e-mail: piotrciechanow@yahoo.pl

Porządek Nabożeństw:
Niedziela: g.7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 11.30 (dzieci), 17.00 (młodzież)
Dzień powszedni: g.7.00 i 18.00
Spowiedź: 15 minut przed każdą Mszą św. W niedziele podczas wszystkich Mszy św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
każdy czwartek od g.17:00 do 18:00
I piątek miesiąca:
Msze św. g.7.00, 10.00, 16.30, 18.00
Spowiedź 30min. przed każdą mszą.
Pierwsza sobota miesiąca:
Msza św. wynagradzająca g.7.00
g.6.30 różaniec
I niedziela miesiąca:
Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g.13.00.
Kancelaria parafialna:
Czynna wt.- pt.
g. 8.30-9.00 i g. 16.30-17.45.,
w sobotę g. 8.30-9.00.
W poniedziałek i niedzielę nieczynna.

Skrzynka Intencji
Potrzebujesz wsparcia modlitwą? Skorzystaj z internetowej skrzynki intencji.

Archiwum