eucaristia-santissimoPisząc komentarz na tej stronie każdy może polecić swoją intencję z prośbą o modlitwę, lub dziękczynną. W każdy piątek o godzinie 17:45 przed Najświętszym Sakramentem są odczytywane wszystkie intencje, które znalazły się w skrzynce w ciągu tygodnia i polecane Bożemu Miłosierdziu w koronce. Diakonia Miłosierdzia będzie się także modlić codziennie w podanych intencjach Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie zachęcamy do włączenia się do wspólnej modlitwy codziennie o godz 15.00.

Zapraszamy do korzystania z posługi Diakonii Miłosierdzia Bożego, by z ufnością zanosić wszystkie troski do Jezusa Miłosiernego.

Intencje nie powinny być dłuższe niż 4 – 5 linijek tekstu. Intencje zawierające w sobie wiele intencji i długie nie będą publikowane. Intencje są opublikowane i powierzane modlitwie przez 2 tygodnie. Prosimy nie powtarzać aktualnych intencji.

17 odpowiedzi na „Modlimy się

 • Jan pisze:

  Proszę Boże Ojcze przez Serce Maryi Panny dla Nataszy, Martyny, Michała i Jana o zdrowie, odpuszczenie grzechów, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w całym życiu.

 • Anna pisze:

  Proszę o cud uzdrowienia dla Kazimierza i pomoc Bożą, jeśli jest to wolą Bożą oraz o potrzebne dary Ducha Świętego dla personelu medycznego, córka

 • Dorota pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Jana o uzdrowienie dla niego z choroby nowotworowej oraz o dobrego męża dla Doroty

 • K.P pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego szwagra Pawła o łaskę nawrócenia z nałogów, Światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla rodziny dziękuję.

 • Monika pisze:

  Bardzo proszę o to aby moja ciąża, która jest zagrożona rozwijała się prawidłowo. Proszę, aby Bóg pozwolił mi cieszyć się dzieckiem i aby było zdrowe.
  Jeżu, ufam Tobie!

 • Elżbieta pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

  Mam ogromną prośbę o objęcie modlitwą mojej córki Katarzyny .
  Kasia cierpi na zespół stanów lękowych (nie jest chora psychicznie, nie choruje na depresję).
  Ostatnio jej stan się pogorszył – zaczęła reagować lękiem i atakami paniki , gdy domownicy opuszczają mieszkanie.
  Jest z tym związany ogromny problem , po ludzku nie do rozwiązania :
  w przyszłym tygodniu, od 18 listopada, mój starszy brat (wujek Kasi – mieszkamy w domu rodzinnym) zaczyna pracę na nocne zmiany i Kasia szczególnie się tego boi. Już teraz Kasia nie sypia nocami, mało je, bo się denerwuje, podawane lęki p/lękowe niewiele dają , jest płacz, panika…
  Gdybym mogła prosić o modlitwę w jej intencji, aby Pan Jezus w swoim Miłosierdziu pochylił się nad nią i uwolnił ją od wszelkiego lęku, usposobił i przygotował jej serce juz teraz do tego, że z domu się tak po prostu wychodzi; że mój brat , gdy idzie do pracy, to nie znaczy, że coś złego się dzieje i, że coś jej się stanie w tym czasie, gdy będzie nieobecny w domu ; aby mógł iść spokojnie do pracy 18 listopada za wiedzą i zgodą Kasi i by mógł ją kontynuować.

  Bardzo dziękuję za taką możliwość złożenia intencji i za wszelką pomoc .

  Elżbieta

 • Elzbieta pisze:

  Proszę o nawrócenie mojego męża Sławka.To jak krzywdzi swoja Rodzine jest zdradza mnie ze swoja kuzynka coraz mniej interesuje sie dziećmi.Proszę o modlitwe

 • Dorota pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i Alicji o dobra prace i poprawę sytuacji finansowej za dusze Ś P Mateusza zebysmy dostali rentę o przemianę serca i nawrócenie i uwolnienie z nałogu dla Sebastiana serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

 • Ewa- żona pisze:

  Proszę o modlitwę nawrócenie męża do Boga, Kościoła, głęboką przemianę jego serca, pokorę, przebaczenie, otwarcie oczu na to co złe, szczerą spowiedź, powrót do żony, jeśli jest to Wola Boga. Proszę także o potrzebne łaski i intencje znane Bogu 🙏. Bóg zapłać 💓.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WITAMY !

Witamy na stronie Parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Adres parafii:
ul. Wyspiańskiego 25
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat: ciechanowski-zachodni
tel. 23 673 85 52
e-mail: piotrciechanow@yahoo.pl

Porządek Nabożeństw:
Niedziela: g.7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 11.30 (dzieci), 17.00 (młodzież)
Dzień powszedni: g.7.00 i 18.00
Spowiedź: 15 minut przed każdą Mszą św. W niedziele podczas wszystkich Mszy św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
każdy czwartek od g.17:00 do 18:00
I piątek miesiąca:
Msze św. g.7.00, 10.00, 16.30, 18.00
Spowiedź 30min. przed każdą mszą.
Pierwsza sobota miesiąca:
Msza św. wynagradzająca g.7.00
g.6.30 różaniec
I niedziela miesiąca:
Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g.13.00.
Kancelaria parafialna:
Czynna wt.- pt.
g. 8.30-9.00 i g. 16.30-17.45.,
w sobotę g. 8.30-9.00.
W poniedziałek i niedzielę nieczynna.

Skrzynka Intencji
Potrzebujesz wsparcia modlitwą? Skorzystaj z internetowej skrzynki intencji.

Archiwum