eucaristia-santissimoPisząc komentarz na tej stronie każdy może polecić swoją intencję z prośbą o modlitwę, lub dziękczynną. W każdy piątek o godzinie 17:45 przed Najświętszym Sakramentem są odczytywane wszystkie intencje, które znalazły się w skrzynce w ciągu tygodnia i polecane Bożemu Miłosierdziu w koronce. Diakonia Miłosierdzia będzie się także modlić codziennie w podanych intencjach Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie zachęcamy do włączenia się do wspólnej modlitwy codziennie o godz 15.00.

Zapraszamy do korzystania z posługi Diakonii Miłosierdzia Bożego, by z ufnością zanosić wszystkie troski do Jezusa Miłosiernego.

Intencje nie powinny być dłuższe niż 4 – 5 linijek tekstu. Intencje zawierające w sobie wiele intencji i długie nie będą publikowane. Intencje są opublikowane i powierzane modlitwie przez 2 tygodnie. Prosimy nie powtarzać aktualnych intencji.

34 odpowiedzi na „Modlimy się

 • Adrian pisze:

  Proszę o modlitwę szukam pracę dobrej dobrze płatną stałą w Londynie. O zdrowie, rozum boży o bogoslawienstwo finansowe dla całej mojej rodziny o żywą wiarę w Pana Boga.

 • AGA pisze:

  Miłosierny Jezu proszę Cię o dar mądrości i rozeznania na moje życie, powołanie. O łaskę spełnienia moich pragnień i marzeń, środki materialne i pełne uzdrowienie duszy, ducha i ciała, o miłość i zgodę w rodzinie, łaskę nieustającej modlitwy, o skruchę za grzechy i dary Ducha św, charyzmat Słowa Bożego

 • Kamila pisze:

  O szczerą rozmowę z Adamem ,aby wyznał mi prawdę, abyśmy porozmawili czy będziemy w związku, aby oświadczył mi się

 • Agnieszka z Krakowa pisze:

  Jezu,dopomóż mi w znalezieniu nowej, dobrej, stabilnej pracy,która umożliwi mi utrzymanie się i godne życie. Proszę Cię Jezu umocnij moją nadzieję i pociesz mnie w moim utrapieniu…

 • Krzysztof pisze:

  Miłosierny Jezu, proszę Cię o dary Ducha Świętego dla kapłanów posługujących w naszej parafii. Chroń Panie ich dusze i ciała przed atakami i zasadzkami szatana, wspomagaj swoimi łaskami. Dodawaj im sił i podtrzymuj w ich posłudze. Spraw Boże żeby zawsze dzielnie prowadzili swoje owieczki i nie poddawali się zwątpieniom. Wybacz nam wszystkim nasze ułonmosci a dla nich bądź szczególnie miłosierny

 • Ala pisze:

  O znalezienie Ali dobrego kawalera kandydata na męża ,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny oraz o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyska

 • Kinga pisze:

  Proszę o modlitwę za mnie, aby rozwiązał się mój węzeł samotności, bym spotkała na swojej drodze dobrego pod każdym względem mężczyznę, z którym w przyszłości będę mogła założyć rodzinę oraz za moich rodziców i brata-o wszelkie potrzebne im łaski oraz Dary Ducha Świętego.

 • Kasia pisze:

  Jezu, mniej w opiece Sylwię, matkę samotnie wychowujacą dzieci. Daj jej siłę i potrzebne łaski do pokonywania trudów dnia codziennego.

 • prosba pisze:

  Proszę o nawrócenie mojego męża Marka, o wyrwanie go z sideł szatana o powrót do Kościoła Chrystusowego, o dobrą i szczerą spowiedź i życie sakramentalne,

 • Magdalena pisze:

  Proszę o cud uzdrowienia mnie  z choroby na tle psychicznym, która  dotknęła mnie po porodzie mojej córeczki.
  Postaw na mojej drodze dobrych specjalistów. Daj mi siłę do opieki nad moją kochaną córeczką Stefanią.

 • Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji życia i zdrowia mojego nienarodzonego dziecka. Maryjo oddaję Ci się całkowicie i zawierzam Tobie.

 • Anna pisze:

  Proszę, by pewna osoba się do mnie odezwała oraz o znalezienie wymarzonej pracy, w której będę mogła się spełnić

 • Bozena pisze:

  Proszę o sprawiedliwe zakończenie sprawy sądowej i polecam modlitwie całą naszą bliższą i dalszą rodzine

 • Izabela pisze:

  O dobre rozeznanie życiowej misji, prace i powołanie zgodne z wolą Bożą, potrzebne dary, uzdrowienie z lęków, zranień, blokad oraz ochronę przed złem dla Izy, Basi, Marty, Ani, Gabrysi, Asi, Lavy i Marcina.

 • Beata pisze:

  Błagam miłosierny Jezu o nawrócenie mojego męża Krzysztofa, jego powrót do rodziny, ocalenie naszego małżeństwa.

  Jezu wielbię Ciebie, ufam Tobie.

 • Jan pisze:

  Za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę Boga Ojca o zdrowie, odpuszczenie grzechów i błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Michała, Martyny, Ireny, Aleksandra, Piotra, Kazimierza i Jana.

 • Jan pisze:

  Proszę Panie Jezu za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o szczęśliwą podróż, zdrowie, odpuszczenie grzechów i obfite błogosławieństwo dla całej rodziny.

 • Aldona pisze:

  Proszę o łaskę nawiedzenia Aleksandry żony Sławomira przez Ducha Świętego za sprawą Najświętszej Marii Panny o łaskę poczęcia dla nich tak długo wyczekiwanego potomstwa.

 • Adrian pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej. O pokój do wynajęcia u dobrych ludzi. O Pracę szybko znaleźć w Londynie. O siły zdrowie rozum boży o bogoslawienstwo finansowe dla całej mojej rodziny o żywą wiarę w Pana Boga.

 • Przemek pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie a także dla taty Justyny ,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół,o łaskę zbawienia dla nas,o wdzięczność za otrzymane łaski.

 • Matka pisze:

  Błagam o modlitwę i wstawiennictwo do Pana Boga za moim synem Grzegorzem,aby podjął leczenie i uwolnił się od narkotyków.Boże spraw cud.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WITAMY !

Witamy na stronie Parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Adres parafii:
ul. Wyspiańskiego 25
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat: ciechanowski-zachodni
tel. 23 673 85 52
e-mail: piotrciechanow@yahoo.pl

Porządek Nabożeństw:
Niedziela: g.7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 11.30 (dzieci), 17.00 (młodzież)
Dzień powszedni: g.7.00 i 18.00
Spowiedź: 15 minut przed każdą Mszą św. W niedziele podczas wszystkich Mszy św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
każdy czwartek od g.17:00 do 18:00
I piątek miesiąca:
Msze św. g.7.00, 10.00, 16.30, 18.00
Spowiedź 30min. przed każdą mszą.
Pierwsza sobota miesiąca:
Msza św. wynagradzająca g.7.00
g.6.30 różaniec
I niedziela miesiąca:
Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g.13.00.
Kancelaria parafialna:
Czynna wt.- pt.
g. 8.30-9.00 i g. 16.30-17.45.,
w sobotę g. 8.30-9.00.
W poniedziałek i niedzielę nieczynna.

Skrzynka Intencji
Potrzebujesz wsparcia modlitwą? Skorzystaj z internetowej skrzynki intencji.

Archiwum