eucaristia-santissimoPisząc komentarz na tej stronie każdy może polecić swoją intencję z prośbą o modlitwę, lub dziękczynną. W każdy piątek o godzinie 17:45 przed Najświętszym Sakramentem są odczytywane wszystkie intencje, które znalazły się w skrzynce w ciągu tygodnia i polecane Bożemu Miłosierdziu w koronce. Diakonia Miłosierdzia będzie się także modlić codziennie w podanych intencjach Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie zachęcamy do włączenia się do wspólnej modlitwy codziennie o godz 15.00.

Zapraszamy do korzystania z posługi Diakonii Miłosierdzia Bożego, by z ufnością zanosić wszystkie troski do Jezusa Miłosiernego.

Intencje nie powinny być dłuższe niż 4 – 5 linijek tekstu. Intencje zawierające w sobie wiele intencji i długie nie będą publikowane. Intencje są opublikowane i powierzane modlitwie przez 2 tygodnie. Prosimy nie powielać aktualnych intencji.

13 Responses to Modlimy się

 • Sylwia pisze:

  Prosze o modlitwe w intencji o zdrowie dla Donaty. O uzdrowienie ja z nowotworu. O wyjście z sytuacji w której się znalazła. O dar nieba dla zmarłych z jej rodziny. Bóg zapłać

 • Marcin pisze:

  Błagam o opiekę nad moją rodziną oraz o kojącą wizję,która mogłaby zaleczyć moje okaleczone istnienie.

 • Karolina i Tomek pisze:

  Panie Jezu, Mamo Boża za wszystko przepraszamy, dziękujemy i tak bardzo błagamy żebyśmy my Karolina i Tomek na zawsze już byli razem, zawsze tak bardzo się kochali, byli sobie wierni, żebyście zawsze byli z nami i o długie i szczęśliwe życie dla nas razem. Karolina i Tomek (Piekoszów/Kielce)

 • Bożena pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego brata Daniela. Jest w bardzo ciężkim stanie w szpitalu. Lekarze nie dają nadziei ale dla Boga nie ma nic niemożliwego. Bardzo wszystkim dziękuję za modlitwę. Bóg zapłać.

 • Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojej córki Anny od uzależnień wyjście z depresji oraz o opiekę Matki Boskiej nad nią i jej mężem i prowadzenie ich wspólną drogą w miłości

 • Piotr pisze:

  Panie Jezu proszę żeby Piotr miał zawsze przedłuzaną rentę na komisji lekarskiej w ZUS żeby Piotr był na rencie cały czas żeby Piotr miał środki pieniężne na budowę domu żeby Piotr wybudował dom

 • Monika pisze:

  Proszę o modlitwę za Dawida o jego nawrócenie. Aby Pan Bóg wlał w jego serce miłość i jeśli jest to zgodne z jego wolą uleczył naszą relację.

 • Sylwia pisze:

  Proszę o cud niezmierzonego miłosierdzia Bożego,w Bogu wiadomych bardzo ważnych dla mnie intencjach. Bóg zapłać.Sylwia Wójtowicz.

 • Grażyna pisze:

  W imię Jezusa Chrystusa Panie Boże Wszechmogący dziękuję za wszystko co od Ciebie otrzymałam i proszę o dalsze Łaski Boże szczególnie dla mojego dziecka Maćka. TOTUS TUUS TOTA TUA.
  Bóg zapłać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WITAMY !

Witamy na stronie Parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Adres parafii:
ul. Wyspiańskiego 25
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat: ciechanowski-zachodni
tel. 23 673 85 52
e-mail: piotrciechanow@yahoo.pl

NR KONTA PARAFII:
09 8213 0008 2001 0000 0459 0001

Porządek Nabożeństw:
Niedziela: g.7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 11.30 (dzieci), 17.00 (młodzież)
Dzień powszedni: g.7.00 i 18.00
Spowiedź: 15 minut przed każdą Mszą św. W niedziele podczas wszystkich Mszy św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
od poniedziałku do piątku, od g.17:00 do 18:00
I piątek miesiąca:
Msze św. g.7.00, 10.00, 16.30, 18.00
Spowiedź 30min. przed każdą mszą.
Pierwsza sobota miesiąca:
Msza św. wynagradzająca g.7.00
g.6.30 różaniec
I niedziela miesiąca:
Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g.13.00.
Kancelaria parafialna:
Czynna wt.- pt.
g. 7.30-9.00 i g. 16.30-17.35.,
w sobotę g. 7.30-9.00.
W poniedziałek i niedzielę nieczynna.

Skrzynka Intencji
Potrzebujesz wsparcia modlitwą? Skorzystaj z internetowej skrzynki intencji.

Archiwum