eucaristia-santissimoPisząc komentarz na tej stronie każdy może polecić swoją intencję z prośbą o modlitwę, lub dziękczynną. W każdy piątek o godzinie 17:45 przed Najświętszym Sakramentem są odczytywane wszystkie intencje, które znalazły się w skrzynce w ciągu tygodnia i polecane Bożemu Miłosierdziu w koronce. Diakonia Miłosierdzia będzie się także modlić codziennie w podanych intencjach Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie zachęcamy do włączenia się do wspólnej modlitwy codziennie o godz 15.00.

Zapraszamy do korzystania z posługi Diakonii Miłosierdzia Bożego, by z ufnością zanosić wszystkie troski do Jezusa Miłosiernego.

Intencje nie powinny być dłuższe niż 4 – 5 linijek tekstu. Intencje zawierające w sobie wiele intencji i długie nie będą publikowane. Intencje są opublikowane i powierzane modlitwie przez 2 tygodnie. Prosimy nie powtarzać aktualnych intencji.

22 odpowiedzi na „Modlimy się

 • wiesia pisze:

  polecam ludzi ktorym jest mi trudno przebaczyc, Boze ulituj sie nade mna i nad nimi, prosze o laske przebaczenia i skruchy dla mnie, Sw Jozefie wstaw sie za mna bo sama nie dam rady

 • S. Agnieszka pisze:

  Gorąco proszę o modlitwę w intencji Ojca Klaudiusza o święte przeżycie Wielkiego Postu,światło Ducha Świętego na czas wszystkich głoszonych konferencji, nieustanną opiekę Niepokalanej i ogromną ochronę Aniołów Stróżów.

 • Jan pisze:

  Za wstawiennictwem Matki Bożej proszę Pana Boga o zdrowie, opiekę od zła i w czasie podróży oraz o błogosławieństwo we wszystkich sprawach dla całej rodziny.

 • prośba pisze:

  Panie Boże proszę Cię przez ręce Maryi o uzdrowienie i uwolnienie sytuacji z ks Dyrektorem oraz moc Ducha Świętego w rozmowie z księdzem dyrektorem dla Alicji oraz ochronę przed atakiem złego ducha
  dla mnie
  Alicja

 • Waldemar pisze:

  Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię,pobłogosław mi łaską pomocy finansowej, jeżeli jest to dobre dla mnie, Pan Jezu Ty wiesz ile, dlaczego i po co. Dziękuję Ci Panie Jezu Miłosierny.

 • Gertruda pisze:

  Proszę ci Boże o uwolnienie mojej córki Juli od złych ludzi proszę o ochrone Ducha sw na lekcji sprawiedliwość w ocenie

 • Elżbieta pisze:

  o dobrego męża ,o dobre prace dorywcze,za nieprzyjaciół moich,o odzyskanie tego co mi się należy i poznanie tajemnic dotyczących mnie bądź rodziny.

 • Agnieszka pisze:

  Proszę o łaski uwolnienia od zła, doskonałego żalu za grzechy, łaskę przebaczenia w sercu,
  o uzdrowienie zranień i uzdrowienie fizyczne i duchowe,

  o obfite błogosławieństwo, pełnię miłości, radości, ufności, nadziei i wiary

  oraz o Pełnię pokoju bożego w sercach, waleczne serca,

  o dary Ducha św dla mnie i mojej rodziny.

 • Adrianna pisze:

  Panie Jezu, błagam Cię o Cud uzdrowienia dla Mateusza z raka trzustki. Tak bardzo pragnie żyć. Proszę, zabierz jego ból i cierpienie. Ofiaruj mu zdrowie. Tylko w Tobie nasza nadzieja. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

 • Alina pisze:

  Panie Jezu, proszę Cię o nawrócenie i uwolnienie od nałogu dla Anny. Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla niej i pomoc w załatwieniu trudnych spraw.

 • Tomasz pisze:

  Matko najdroższa Maryjo , z całego swego ułomnego i słabego serca proszę o Twe wstawiennictwo u Syna Twego a Pana Naszego Jezusa Chrystusa o miłosierdzie i łaskę zdrowia dla mej rodziny tj, Magdaleny , Jakuba , Gabriela , Mateusza , Katarzyny , Franciszka , Franciszki , Jacka , Grzegorza , miej wzgląd również na mnie o dobre wyniki badań proszę i Twą opiekę Niepokalanie Poczęta Matko Najświętsza , Maryjo Proszę otocz Płaszczem Swej Miłości , Proszę Matko Pomóż , Jezu Ufam Tobie

 • Tomasz pisze:

  Maryjo moja Matko przychodzę do Ciebie jako ten syn marnotrawny pełen pokory i uniżenia , Wybacz proszę iż kiedy byłaś tak blisko ja byłem tak daleko , Proszę Cię Maryjo aby syn Twój Jezus Chrystus a Pan mój raczył mi przebaczyć i okazać swe nieskończone miłosierdzie , Jezu proszę Wybacz Mi , Pragnę by moje serce choć kruche i wątłe było dobrym mieszkaniem dla Ciebie , wiem że upadłem wielokrotnie pod ciężarem grzechu swego , Przebacz Mi Jezu , Zapraszam Cię do Mego serca pozostań w nim już na zawsze i czuj się jak u Siebie ,Jezu śmiem Cię prosić o łaskę zdrowia dla Magdaleny , Franciszka , Jakuba , Katarzyny , Mateusza , Gabriela , Teresy Franciszki , wejrzyj proszę również na mą osobę okaż miłosierdzie i obdarz łaską zdrowia , o dobre wyniki badań , Jezu Ufam Tobie , Jezu Proszę Wybacz

 • Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania i odrodzenia naszego małżeństwa z Piotrem. Aby moj mąż otworzył swoje serce na moja miłość. Aby moj mąż zakończył chorą relację jaka utrzymuje z inna kobieta. Proszę o uwolnienie tej kobiety od uczuc skierowanych do mojego męża. Uzdrow ich oboje z tej chorej relacji.

 • Iwona pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa i nawrócenia mojego męża, uwolnienia jego serca od złego i Daru wzajemnego przebaczenia. Serdeczne Bóg zapłać!

 • Agnieszka pisze:

  O DAR PRZEBACZENIA. ABY JEZUS UZDOLNIL BISERKE DO WYBACZENIE TOBIE, MNIE , NAM, SOBIE. ABY EWY PRZESTALY NAS NISZCZYC.

  O NASZ POWROT DO LITERATURY, NAJPIERW W BELGRADZIE.

  NIE MAM PO CO ZYC. NARZECZONY TRZYKROTNIE ODSZEDL OD OLTARZA…

 • prośba pisze:

  Panie Boże proszę o świętość dla księdza dyrektora oraz uzdrowienie i uwolnienie sytuacji z księdzem dyrektorem dla mnie o moc Ducha Świętego w rozmowie z księdzem dyrektorem i opiekę Matki Bożej Niepokalanej
  Alicja

 • Beata pisze:

  Proszę o modlitwę za córkę Wiktorię o pozytywne ukończenie studiów za córkę Weronikę o pozytywną ocenę z dyplomu zdanie matury i dostanie się na studia muzyczne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WITAMY !

Witamy na stronie Parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Adres parafii:
ul. Wyspiańskiego 25
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat: ciechanowski-zachodni
tel. 23 673 85 52
e-mail: piotrciechanow@yahoo.pl

Porządek Nabożeństw:
Niedziela: g.7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 11.30 (dzieci), 17.00 (młodzież)
Dzień powszedni: g.7.00 i 18.00
Spowiedź: 15 minut przed każdą Mszą św. W niedziele podczas wszystkich Mszy św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
każdy czwartek od g.17:00 do 18:00
I piątek miesiąca:
Msze św. g.7.00, 10.00, 16.30, 18.00
Spowiedź 30min. przed każdą mszą.
Pierwsza sobota miesiąca:
Msza św. wynagradzająca g.7.00
g.6.30 różaniec
I niedziela miesiąca:
Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g.13.00.
Kancelaria parafialna:
Czynna pon.- pt.
godz.: 7.30-9.00 i 16.30-17.45.

Kalendarz
Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Skrzynka Intencji
Potrzebujesz wsparcia modlitwą? Skorzystaj z internetowej skrzynki intencji.

Archiwum