0 Responses to Images tagged "archiwum-piotr"

 • Izabela pisze:

  Przez Najświętszą Krew Jezusa i Niepokalane Serce Maryi błagam o Boską pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z tego koszmaru. Proszę o cud, który pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę (związaną z działalnością gospodarczą) oraz uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji oraz da nam szczęśliwy, bezpieczny dom. Przez Moc Najświętszej Krwi Chrystusa i Miłosiernego Serca Maryi błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych tragicznych rządów i nikczemnych polityków oraz panującej ciemności. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, katastrofy, zniszczenia gospodarki, bankructwa polskich firm i rodzin oraz ogromnego bezrobocia, Jezu przez Twoje Rany od Krzyża, ocal i uratuj nas!

 • Iza pisze:

  Proszę o cud dla S, dla mnie i miłosierdzie Boże dla Rafała, Kasi, Marka, Tadzika, Eryka i Tadka. Bóg zapłać.

 • Łukasz pisze:

  Proszę o modlitwę w następującej intencji-O Dary Ducha Świętego i znalezienie rozwijającej pracy, w której mógłbym poczytując sobie za wielką łaskę używać i rozwijać dary otrzymane od Boga.

 • I. pisze:

  Proszę o potrzebne łaski dla Bena, ludzi z Kujawskiej, wszystkich z kościoła z H i o nawrócenie Wioli i Magdaleny.

 • Czcicielka pisze:

  W intencji o zdrowie dla Donaty. O uzdrowienie ją z nowotworu. O wyjście z sytuacji w której się znalazła. O dar nieba dla zmarłych z jej rodziny.

 • Izabela pisze:

  Najświętsza Krwi Chrystusa i Miłosierne Serce Maryi błagam o pomoc oraz ocalenie i wybawienie dla mnie Izabeli i mojej mamy Mirosławy z trudnego położenia. Proszę o cud, który uratuje nas z rozpaczliwej sytuacji i da nam dobry dom oraz pomyślnie i szczęśliwie rozwiąże moją trudną sprawę związaną z działalnością gospodarczą. Mocy Krwi i Serca Chrystusa błagam o cud, który wyzwoli Polskę od tych rządów i polityków oraz od zawiści. Zanim rząd doprowadzi do rozlewu krwi, upadku i bankructwa gospodarki oraz ogromnego bezrobocia, Jezu Chryste ocal i uratuj nas! Jezu wysłuchaj mych próśb i błagań!

 • Czcicielka pisze:

  Jezu błagam o cud uzdrowienia Tomka z nałogów portali społecznościowych i zazdrości, o czysta miłość między Moniką i Tomaszem.

 • Natasza pisze:

  Za wstawiennictwem Św. Faustyny proszę Panie Jezu o przebaczenie grzechów, dary Ducha Świętego, zdrowie, bezpieczną podróż i błogosławieństwo dla rodzin: Ireny, Jana, Teresy, Anny, Beaty, Agnieszki, Piotra, Ani i Joanny. Amen