0 Responses to Images tagged "archiwum-piotr"

 • Klaudia pisze:

  Błagam o nieustanną opiekę, wyproszenie wszelkich potrzebnych łask oraz siłę i pomoc w dobrym zachowaniu dla Oskara. Maryjo błagam Cię o matczyną nieustanną opiekę.

 • Jolanta pisze:

  W intencji uratowania małżeństwa Jolanty i Przemysława zagrożonego rozpadem, które przechodzi bardzo poważny kryzys. O łaskę wybaczenia wzajemnych zranień i urazów. O odnalezienie w sercu i odrodzenie miłości do żony i dzieci.

 • Jolanta pisze:

  W intencji uratowania małżeństwa Jolanty i Przemysława zagrożonego rozpadem. O łaskę wybaczenia wzajemnych zranień i urazów. O odnalezienie w sercu i odrodzenie miłości do żony i dzieci. O nawrócenie i uwolnienie od złego.

 • M. pisze:

  Proszę o modlitwę za osoby w rodzinie, które pozostają od dłuższego czasu w swojej zatwardziałości i nienawiści, która niszczy rodzinę. Proszę dobrego Boga o spokój ducha, łagodność i miłość dla tych osób. Miej Boże w opiece moją rodzinę, zwłaszcza dzieci, które są świadkami zła.
  Proszę Boga w swojej intencji.

 • Anna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego powrotu do zdrowia, mam raka tarczycy i straciłam całkowicie głos, niech Jezus i Matka Najświętsza mają mnie w swojej opiece.

 • Klaudia pisze:

  Za wstawiennictwem św siostry Faustyny proszę o siłę, pomoc i wsparcie dla Oskara oraz o uchronienie od wszelkich problemow i złych zachowań.

 • Jadzia pisze:

  Proszę o modlitwę o miłość Franciszka do mnie w prawdzie i zaufaniu Boże pomóż mu się uwolnić od toksycznych ludzi w szczególności Jadwigi Mateusza Zenona Anety oświeć mu rozum aby nie dał się zmanipulować proszę o zdrowie dla mojej mamy Henryki żeby mogła chodzić o własnych siłach a choroba nie powróciła a mnie daj siłę to wszystko przetrwać wspieraj mnie w tym trudnym czasie kiedy zostałam sama

 • Klaudia pisze:

  Proszę o pomoc, siłę i zgodę w pracy, uchronienie mnie od wszelkich problemow i zmartwień oraz o nieustanną opiekę nad Oskarem w wiadomej Bogu sprawie.

 • Alina pisze:

  Dziękuje Ci Jezu Miłosierny i Matko Boża i wszyscy Święci za wysłuchanie moich próśb o zdrowie i potrzebne łaski dla moich Bliskich i dla mnie . Boże błogosław nam wszystkim, Święta Boża Rodzicielko przyczyń się za nami. Jezu ufam Tobie. Bóg zapłać za modlitwę. Szczęść Boże.