eucaristia-santissimoPisząc komentarz na tej stronie każdy może polecić swoją intencję z prośbą o modlitwę, lub dziękczynną. W każdy piątek o godzinie 17:45 przed Najświętszym Sakramentem są odczytywane wszystkie intencje, które znalazły się w skrzynce w ciągu tygodnia i polecane Bożemu Miłosierdziu w koronce. Diakonia Miłosierdzia będzie się także modlić codziennie w podanych intencjach Koronką do Miłosierdzia Bożego. Jednocześnie zachęcamy do włączenia się do wspólnej modlitwy codziennie o godz 15.00.

Zapraszamy do korzystania z posługi Diakonii Miłosierdzia Bożego, by z ufnością zanosić wszystkie troski do Jezusa Miłosiernego.

Intencje nie powinny być dłuższe niż 4 – 5 linijek tekstu. Intencje zawierające w sobie wiele intencji i długie nie będą publikowane. Intencje są opublikowane i powierzane modlitwie przez 2 tygodnie. Prosimy nie powtarzać aktualnych intencji.

12 odpowiedzi na „Skrzynka Intencji

 • Celina pisze:

  JEZU MIŁOSIERNY, ZAWIERZAM CI ERYKA, WSZYSTKIE JEGO KŁOPOTY I CAŁĄ JEGO ROZPACZ, POMÓŻ MU JE ROZWIĄZAĆ. ZAWIERZAM CI SIEBIE I MOJE PROBLEMY I KŁOPOTY.JEZU, PROSZĘ O POWRÓT ADUNI DO DOMU ERYKA. JEZU, ODDAL OD NAS CAŁE ZŁO, PROWADZ I BŁOGOSŁAW NAM.

 • Draga pisze:

  Boże miłosierny,ja wiem,ze dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Proszę Cię,pomóż mi byśmy razem z Tomaszem zbudowali trwały i silny związek. By powrocila milosc i szczerosc miedzy nami. Byśmy się nie rozstawali

 • Ala pisze:

  O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym czlowiekiem oraz zdrowie i potrzebne laski dla Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefani

 • Gosia pisze:

  Jezu Miłosierny bez Twojego błogosławieństwa nic nie zbudujemy. Pomóż mi i Krzysiowi. Daj nam zapomnieć przeszłość i cieszyć się na wspólną przyszłość. Obdarz mądrością i roztropnością. Rozpal serca miłością najszczerszą.

 • Agnieszka pisze:

  Proszę o modlitwe za mnie i bliskiego kolegę o miłość między nami,byśmy znowu potrafili dostrzec nawzajem w sobie piękno i pokonać wszelkie przeciwności, byśmy dorośli wreszcie do trwałej relacji między nami, małżeństwa i rodziny

 • gosia pisze:

  Uzdrów Kubusia od bezsennych nocy i płaczu. Daj mu dobry, długi sen by moja siostra zaznała odpoczynku bo jest wykończona. Obdarz jej męża miłosiernym sercem, bo on go nie ma.

 • Ala pisze:

  O usuniecie wszelkich przeszkod do zalozenia rodziny Ali o zalozenie szczesliwej rodziny Ali z dobrym odpowiedzialnym czlowiekiem oraz zdrowie i potrzebne łaski Ali Joli Krzyska Agaty Teresy Daniela Stefanii

 • Michał pisze:

  Matko Boża proszę Cię połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, o odrodzenie wzajemnej miłości.

 • Matka pisze:

  Błagam Jezu, ulecz chore oczy mojej córki Gosi, powstrzymaj wadę wzroku. Błagam Boże o dar zdrowia dla Niej.
  Sw. Faustyno wyjednaj mojej córce łaskę zdrowia i Boże Błogosławieństwo.Amen

 • Joanna pisze:

  Proszę Cie Dobry Jezu okaż w naszym małżeństwie Twoje Nieskończone Miłosierdzie, proszę Cię przyprowadź męża do domu i wypełnij jego serce miłością, ulecz wszelkie zranienia i odbuduj nasze małżeństwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WITAMY !

Witamy na stronie Parafii św. Piotra Apostoła w Ciechanowie.

Adres parafii:
ul. Wyspiańskiego 25
06-400 Ciechanów
woj. mazowieckie
Dekanat: ciechanowski-zachodni
tel. 23 673 85 52
e-mail: piotrciechanow@yahoo.pl

Porządek Nabożeństw:
Niedziela: g.7.00, 8.30, 10.00, 13.00, 11.30 (dzieci), 17.00 (młodzież)
Dzień powszedni: g.7.00 i 18.00
Spowiedź: 15 minut przed każdą Mszą św. W niedziele podczas wszystkich Mszy św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu:
każdy czwartek od g.17:00 do 18:00
I piątek miesiąca:
Msze św. g.7.00, 10.00, 16.30, 18.00
Spowiedź 30min. przed każdą mszą.
Pierwsza sobota miesiąca:
Msza św. wynagradzająca g.7.00
g.6.30 różaniec
I niedziela miesiąca:
Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o g.13.00.
Kancelaria parafialna:
Czynna pon.- sob.
godz.: 7.30-9.00 i 16.30-17.45.

Kalendarz
Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Skrzynka Intencji
Potrzebujesz wsparcia modlitwą? Skorzystaj z internetowej skrzynki intencji.

Archiwum